Balgat Pleksi Yaş Şekeri

  Ankara Pleksi Yaş Şekeri

  Uygun fiyatlara size özel ürünler üretiyoruz.

  Pleksi Yaş Şekeri bizim işimiz. Geniş makina parkurumuzla en kaliteli Pleksi Yaş Şekeri işlerini sizler için en uygun fiyatlara yapıyoruz.

  İstediğiniz ölçülerde en kısa sürede lazer markalama işleriniz itina ile yapılır. 

   İletişim 0507 260 97 05 - 0312 274 0 273

  lazer.ankarahediyelik.banner

  Yiğit Lazer Kesim sürekli büyüme ve büyümenin yanında hizmet kalitesini artırma çabası içerisinde bu günlere gelmiştir. Yiğit Lazer Kesim , lazer kesim ürünlerinde, tamamı kendi bünyesinde çıkan üretimleri  toptan veya perakende olarak müşterimize satış yapmaktayız. Firmamız kurulduğu günden bugüne - Hızlı ve Seri Üretim - Müşteri Memnuniyeti ve Kalite - Güven ve Süreklilikten vazgeçmemiştir. Bu prensipler doğrultusunda  Yiğit Lazer  kendi bünyesinde pleksi kesim, ahşap kesim, keçe kesim, kumaş kesim, maket kartonu kesim, vb kesim işlerini kişiye özel grafiklerle birleştirerek, en kaliteli ürünü mümkün olan en kısa zamanda üreterek, müşteri memnuniyeti ve güvenini kazanmış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Deneyimli ekibimiz size en kısa sürede en uygun maliyetlendirmeyi yaparak üretim aşamasına geçilir. Firmanızın olabilecek her türlü ihtiyaçlarında karşılıklı görüşme ve birlikte çalışmak için hazır olduğumuzu belirtiriz. Yiğit Lazer olarak ilk hedefimiz öncelikle Siz değerli Müşterilerimize Kaliteden ödün vermeden hizmet etmektir. Bunun için bizlere verdiğiniz her türlü fırsatı uzman kadromuz ve profesyonel bir çalışma ile tamamlıyoruz. Teknolojiyi yakından takip eden bizler ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üretmeye devam etmekteyiz. Müşteri odaklı kaliteli ve dürüstlük ilkesi ile kesim sektöründe gün geçtikçe büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.

   
       
   

  Bebeklerimiz için bebek ve yaş magneti Kendi Atölyemizde Üretip Türkiye’nin her yerine Perakende ve Toptan Satış Yapmaktayız.

  Ahşap Kazıma, 3D Lamba, İsimlik, Nikah Ve Bebek Şekerlerini Kendiniz mi Hazırlamak İstiyorsunuz, Yada Daha Uygun Fiyata mı Almak İstiyorsunuz. Doğru Yerdesiniz.

  Artık Dükkan Dükkan Dolaşarak Veya Bilgisayar Başında Zamanınızı Harcamaya Gerek Yok.

  Tüm İhtiyaç Duyabileceğiniz Binlerce Çeşit Kaliteli – Modern – Ekonomik Zengin Ürün/Modellerimizi Ve Kişiye Özel Tasarımlarımızı Görmek İçin Satış Mağazamıza Siz Değerli Müşterilerimizi Davet Ediyoruz.

   

  Lazer Kesimin Avantajları

  • Kalıpsız imalat
  • Malzemede sıfır deformasyon
  • Parçada minimum pürüz ve çapaksız kesim
  • Prototip çalışmalarda düşük maliyet ve çalışma kolaylığı
  • Çok küçük çaplarda delik delebilme
  • Talaşlı üretime göre daha ekonomik
  • Malzemeye temas etmediğinden malzemede ezilme ve çarpılma oluşmaz